Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Ostrzeżenie meteorologiczne Drukuj Email
środa, 05 czerwca 2013 08:19, odsłon: 333

INTENSYWNE OPADY DESZCZU

Obszar: Województwo małopolskie
Ważność: od 2013-06-04 12:00:00 do 2013-06-05 21:00:00
Przebieg: W związku z prognozowanymi intensywnymi opadami deszczu o charakterze burzowym, spływem wód opadowych oraz zwiększonym odpływem ze zbiorników w zlewniach: Soły poniżej Kaskady, Skawy, Raby, Dunajca, Ropy (szczególnie w ich górnych biegach) oraz na innych mniejszych bezpośrednich dopływach Wisły na terenie województwa, a także w zlewniach zurbanizowanych, spodziewany jest ponowny wzrost poziomu wody w dolnej części strefy stanów wysokich - lokalnie powyżej stanów ostrzegawczych, a punktowo alarmowych. Obecne przekroczenia stanów ostrzegawczych i alarmowych będą się utrzymywać. Na Wiśle na terenie województwa małopolskiego spodziewany jest dalszy wzrost poziomu wody w dolnej części strefy stanów wysokich z przekroczeniem stanów ostrzegawczych.
Prawdopodobieństwo: 90%