Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)„Kochane lata” w amfiteatrze Drukuj Email
czwartek, 13 czerwca 2013 08:44, odsłon: 774

 

- Możemy występować nawet dla jednego widza – powiedziała Dorota Ruśkowska – i konsekwentnie Teatr w Stodole przybył 1 czerwca do naszego amfiteatru nad zalewem, jak zapowiedział. Wystąpił z dedykacją dla dzieci w każdym wieku, pomimo strug deszczu lejących się z nieba. Widzów było co prawda więcej niż jeden, ale trudno mówić o pełnej widowni.

 

Deszcz skutecznie zatrzymał sułkowiczan w domach, a szkoda. Ci, którzy przyszli na „Kochane Lata” wyposażeni w parasole, mieli okazję spędzić wieczór pełen pogody ducha i posłuchać piosenek z „tamtych lat” 60. i 70., a czasami jeszcze dawniejszych. Bardzo dobrych wykonań tych piosenek, wpisanych w lekką fabułę klasycznego kabaretu. Zachwycała gra aktorów i bardzo sympatyczna scenografia. Aura tylko „podkręciła” nostalgiczną, bliską sercu atmosferę.

Deszcz pada czy też nie, akustyka naszego amfiteatru daje radę. Głos niesie po wodzie i dodatkowo wzbogaca dźwięk. To naprawdę wymarzone miejsce na koncerty różnego rodzaju muzyki. (awz)