Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Akcja „Lato 2013”, nabór do 25 czerwca. Drukuj Email
piątek, 14 czerwca 2013 09:45, odsłon: 826

Świetlica Środowiskowa w Sułkowicach

ogłasza nabór uczestników na zajęcia w ramach akcji „Lato 2013”

 
pn. „Mały i duży Skrzat w podróży przez cały świat” 
Akcja będzie organizowana w dniach od 8 lipca – 26 lipca 2013 roku

Będziemy poznawać: życie, zwyczaje, naukę i zabawę dzieci na całym świecie. W tym celu odwiedzimy w Krakowie Globalne Wioski Świata, gdzie przeniesiemy się w egzotyczne zakątki, takie jak: Afryka, Ameryka Południowa, Grenlandia czy Mongolia – poznamy ich kulturę i tradycje. Wybierzemy się do indiańskiej wioski szczepu Arapaho na dzień gier i zabaw w indiańskiej obrzędowości. W Zatorze doświadczymy starożytnego świata poprzez zwiedzenie Parku Mitologii (na wodzie – czyli płynąc łódką), zobaczymy wystawę egzotycznych owadów, a na koniec znajdziemy się w świecie bajek i baśni. Oczywiście  jeden raz w tygodniu pojedziemy na basen. Ponadto: odwiedzimy ciekawe miejsca w najbliższej okolicy, a przede wszystkim użyjemy swojej fantazji, aby codziennie było ciekawiej i radośniej podczas gier, zabaw wspólnego śpiewania i sportowej rywalizacji.

U nas nigdy nie jest nudno, zawsze jest wesoło, można zawrzeć nowe przyjaźnie i zdobyć nagrody w różnych konkursach, wzbogacić swoją wiedzę, ale przede wszystkim wspólnie z kolegami realizować swoje  pomysły i nabierać sił na nowe szkolne wyzwania.

Karty wypoczynku można pobrać w każdej szkole w sekretariatach, u Pań Wychowawczyń świetlic, w Świetlicy w Sułkowicach ul. Sportowa 45A i zwrócić w ten sam sposób w nieprzekraczalnym terminie do 25 czerwca.
Kartę można również pobrać z naszej strony internetowej: www.swietlica.sulkowice.pl. Zwrot jednak może nastąpić tylko poprzez sekretariat szkoły lub świetlicę i jej filie.

Ze względu na konieczność zgłoszenia wypoczynku do Kuratorium Oświaty w Krakowie wraz ze zgłoszeniem odpowiedniej do ilości uczestników kadry wychowawczej, nie będziemy mogli po 25 czerwca przyjąć żadnego zgłoszenia na nasze zajęcia.

W akcji „Lato 2013” mogą uczestniczyć dzieci i młodzież

od ukończenia kl. I szkoły podstawowej - do ukończenia kl. II gimnazjum.

Zapraszamy serdecznie do wesołej i ciekawej zabawy.


                                        Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu (12) 272-50-50 

                                                                                                            Krystyna Sosin
                                                                                  Kierownik Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach