Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Sułkowice Drukuj Email
poniedziałek, 21 października 2013 15:24, odsłon: 1091

Nagrody dla dyrektorów i nauczycieli

Co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Gminy Sułkowice Piotr Pułka przyznaje dyrektorom i nauczycielom nagrody, dziękując tym samym za trud i zaangażowanie w kształcenie i wychowanie naszej młodzieży.

W uznaniu za wkład w dzieło kształcenia młodego pokolenia, za zasługi dla rozwoju oświaty w Gminie Sułkowice, tworzenie odpowiedniego klimatu kształcenia i poziomu edukacyjnego Nagrody dla Wybitnego nauczyciela na rok 2013 otrzymali: Stefania Pilch - Dyrektor Gimnazjum w Sułkowicach, Małgorzata Kisielewska - Dyrektor ZPO w Harbutowicach, Renata Skrzeczek - Dyrektor ZPO w Biertowicach, Jolanta Stręk - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sułkowicach, Krystyna Starzec - Dyrektor PS nr 1 w Sułkowicach, Alicja Temple - Dyrektor PS nr 3 w Sułkowicach, Mirosław Chmiel - Dyrektor ZPO w Krzywaczce i Mirosław Pękala - Dyrektor ZPO w Rudniku oraz Krystyna Sosin - Kierownik Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach i Aliny Judasz kierownik Zespołu Ekonomiki Oświaty.

Nagrodą Burmistrza Gminy Sułkowice dla Wybitnego Nauczyciela na rok 2013 z okazji Święta Edukacji Narodowej wyróżnieni zostali również następujący nauczyciele: Aleksandra Stręk z ZPO w Krzywaczce, Marta Przęczek z Gimnazjum w Sułkowicach, Halina Przała ze SP w Sułkowicach oraz Iwona Wojtycza z ZPO w Rudniku. Burmistrz Piotr Pułka chciał podkreślić ich wkład w dzieło kształcenia młodego pokolenia.

Upominek od burmistrza otrzymała nowa dyrektor PS nr 2 w Sułkowicach Jadwiga Żak. Na uroczystość zaproszeni zostali także nauczyciele, którzy otrzymali stopień nauczyciela mianowanego w 2013 r.: Renata Krakowiak z PS nr 1, Agnieszka Profic z PS nr 3, Katarzyna Mozgała ze Szkoły Podstawowej w Sułkowicach, Katarzyna Tyrpa z Gimnazjum w Sułkowicach, Aleksandra Ziembla z ZPO w Rudniku, Anna Cyrek z ZPO w Rudniku i Tomasz Kukla z ZPO w Krzywaczce. Prócz aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela otrzymali oni także upominki rzeczowe.

W podziękowaniu za troskę o gminną oświatę w imieniu wszystkich dyrektorów, nauczycieli i uczniów wiązanki kwiatów z rąk uczennic ZPO w Biertowicach otrzymali burmistrz Piotr Pułka i jego zastępca Rozalia Oliwa.

JGK


Galeria