Wybory do Izby Rolniczej

Dzień Edukacji Narodowej w Gminie Sułkowice Drukuj Email
poniedziałek, 21 października 2013 15:24, odsłon: 1091

Nagrody dla dyrektorów i nauczycieli

Co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Gminy Sułkowice Piotr Pułka przyznaje dyrektorom i nauczycielom nagrody, dziękując tym samym za trud i zaangażowanie w kształcenie i wychowanie naszej młodzieży.

W uznaniu za wkład w dzieło kształcenia młodego pokolenia, za zasługi dla rozwoju oświaty w Gminie Sułkowice, tworzenie odpowiedniego klimatu kształcenia i poziomu edukacyjnego Nagrody dla Wybitnego nauczyciela na rok 2013 otrzymali: Stefania Pilch - Dyrektor Gimnazjum w Sułkowicach, Małgorzata Kisielewska - Dyrektor ZPO w Harbutowicach, Renata Skrzeczek - Dyrektor ZPO w Biertowicach, Jolanta Stręk - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sułkowicach, Krystyna Starzec - Dyrektor PS nr 1 w Sułkowicach, Alicja Temple - Dyrektor PS nr 3 w Sułkowicach, Mirosław Chmiel - Dyrektor ZPO w Krzywaczce i Mirosław Pękala - Dyrektor ZPO w Rudniku oraz Krystyna Sosin - Kierownik Świetlicy Środowiskowej w Sułkowicach i Aliny Judasz kierownik Zespołu Ekonomiki Oświaty.

Nagrodą Burmistrza Gminy Sułkowice dla Wybitnego Nauczyciela na rok 2013 z okazji Święta Edukacji Narodowej wyróżnieni zostali również następujący nauczyciele: Aleksandra Stręk z ZPO w Krzywaczce, Marta Przęczek z Gimnazjum w Sułkowicach, Halina Przała ze SP w Sułkowicach oraz Iwona Wojtycza z ZPO w Rudniku. Burmistrz Piotr Pułka chciał podkreślić ich wkład w dzieło kształcenia młodego pokolenia.

Upominek od burmistrza otrzymała nowa dyrektor PS nr 2 w Sułkowicach Jadwiga Żak. Na uroczystość zaproszeni zostali także nauczyciele, którzy otrzymali stopień nauczyciela mianowanego w 2013 r.: Renata Krakowiak z PS nr 1, Agnieszka Profic z PS nr 3, Katarzyna Mozgała ze Szkoły Podstawowej w Sułkowicach, Katarzyna Tyrpa z Gimnazjum w Sułkowicach, Aleksandra Ziembla z ZPO w Rudniku, Anna Cyrek z ZPO w Rudniku i Tomasz Kukla z ZPO w Krzywaczce. Prócz aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela otrzymali oni także upominki rzeczowe.

W podziękowaniu za troskę o gminną oświatę w imieniu wszystkich dyrektorów, nauczycieli i uczniów wiązanki kwiatów z rąk uczennic ZPO w Biertowicach otrzymali burmistrz Piotr Pułka i jego zastępca Rozalia Oliwa.

JGK