Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Szlachetna Paczka - w tym roku w Sułkowicach 7 i 8 grudnia br. Drukuj Email
czwartek, 28 listopada 2013 10:09, odsłon: 610

Zbiórka darów i magazyn – budynek OSP w Sułkowicach

Każdy może się jeszcze przyłączyć do „Szlachetnej Paczki”. Na stronie www.szlachetnapaczka.pl można wybrać rodzinę, której chce się pomóc, zgłosić to wolontariuszowi, który się nią zajmuje i umówić z nim na oddanie darów do magazynu. Każdy może stać się prawdziwym świętym Mikołajem – pojedyncza osoba, grupa osób lub firma, które chcą zrobić coś dobrego dla innych, bardziej potrzebujących. Zbiórka paczek i finał akcji w Sułkowicach planowane są w strażnicy OSP na 7 grudnia (sobota) i 8 grudnia (niedziela) 2013 r. od godz. 9:00 – 16:00.

W strażnicy OSP swoją siedzibę podczas finału będą mieli koordynator zespołu z Gminy Sułkowice – Urszula Woźnik – Batko (tel. 783 430 897) oraz 10 wolontariuszy, którzy będą przyjmować darczyńców oraz wręczać im podziękowania. Jeśli chcemy pomóc po sąsiedzku, warto wybrać rodzinę z rejonu myślenickiego.
Z gminy Sułkowice włączono do świątecznej paczki 24 rodziny. 9 z nich już ma swoich darczyńców. 15 rodzin oczekuje  na swojego św. Mikołaja.  Warto się przyłączyć do akcji ks. Jacka Stryczka, bo radość podarowana to radość podwójna - tych dających i tych otrzymujących.
Każdy może pomóc.

JGK