Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Terapia - komedia kryminalna, w reż. Doroty Ruśkowskiej Drukuj Email
wtorek, 10 grudnia 2013 16:46, odsłon: 262

Spektakl charytatywny w Sułkowicach

15 grudnia (niedziela) 2013 r. Godz. 17:00

Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicach, ul. 1 Maja 70

15 grudnia 2013 r. myślenicki Teatr w Stodole Doroty Ruśkowskiej przyjeżdża do Sułkowic z legendarnym już spektaklem kryminalno-komediowym "Terapia". Ci, którzy go widzieli, twierdzą, że jest to 65 minut nieprzerwanego śmiechu. Będziemy się więc śmiali tak długo, aż rozśmieszymy nasze portfele, które zaczną ochoczo wrzucać pieniążki do skarbonek, jako że widowisko ma pomóc uzbierać pieniądze na konieczną dla ratowania życia operację Kacperka Raka, ucznia Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Sułkowicach. Serdecznie wszystkich zapraszamy na spektakl.

Naprawdę warto!


plakat