Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)PIT-y można składać także w gminie Drukuj Email
poniedziałek, 17 lutego 2014 12:13, odsłon: 538

Nie zwlekaj z PIT-em – zachęca Urząd Skarbowy

Pracownicy Urzędu Skarbowego będą przyjmowali PIT-y z zeznaniami podatkowymi za 2013 rok
w Urzędzie Miejskim w Sułkowicach w budynku B na dyżurze:
w poniedziałek 14 kwietnia 2014 r.
w godzinach od 8:00 do 16:00.

Ze złożeniem zeznania podatkowego nie warto czekać na ostatnią chwilę. Złożenie wcześniej PIT-u nie oznacza, ze od razu trzeba zapłacić ewentualną dopłatę do podatku. Można złożyć PIT teraz, a dopłatę zrobić – jak wszyscy - do 30 kwietnia. Ale jeśli mamy nadpłatę podatku, to zostanie on nam zwrócony znacznie szybciej. Poza mniejsze jest ryzyko popełnienia błędu wskutek wypełniania formularza w pośpiechu. Urząd Skarbowy w Myślenicach takimi argumentami zachęca mieszkańców naszej gminy do wcześniejszego rozliczenia się z fiskusem w piśmie przysłanym do naszego Urzędu Miejskiego  i do „Klamry”.
Rozliczyć można się tradycyjnie przy okienku w Urzędzie Skarbowym, za pośrednictwem poczty i przez internet.

 Informacja z US