Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Zapraszamy na Dni Sułkowic 2014 Drukuj Email
środa, 28 maja 2014 08:30, odsłon: 3793

dni2014mPüdelsi i Magic of Boney M - 12 i 13 lipca w Sułkowicach

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców i Gości na doroczną imprezę plenerową Dni Sułkowic 2014, które w tym roku odbędą się 12 i 13 lipca 2014 r., jak zwykle na stadionie sportowym przy Gimnazjum w Sułkowicach.

 

Gwiazdami tegorocznej imprezy będą zespoły Püdelsi w sobotę oraz  Magic of Boney M w niedzielę. Dodatkowo wystąpią także zespoły Ostatni w Raju i Format C.

Dla miłośników piłki nożnej przewidujemy w tym roku nie tylko turniej MEGA - piłkarzyków, ale również specjalny telebim, na którym będzie można obejrzeć mecz o 3. miejsce i finał mistrzostw świata w piłce nożnej. Jak zwykle wystąpią także różne grupy taneczne i zespoły lokalne, będzie można potańczyć w dyskotekowych rytmach, czy skorzystać z bogatej oferty Luna Parku, który w tym roku zamierza przywieźć naprawdę dużo zwariowanych urządzeń. Nie obędzie się także bez wspaniałych smakołyków stowarzyszeń gospodyń, a w sobotnią noc niebo rozświetli feeria barw rozbłyskujących nad głowami fajerwerków.

 

Warto zarezerwować drugi weekend lipca na pobyt w Sułkowicach. Polecamy gorąco. 

 

plakat