Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Rozstrzygnięcie o sposobie rozpatrzenia uwag do MPZP dla Harbutowic Drukuj Email
wtorek, 17 czerwca 2014 10:23, odsłon: 528

Urząd Miejski w Sułkowicach informuje, że można zapoznać się w Urzędzie Miejskim w Sułkowicach pokój 116 (I piętro)  w godzinach pracy urzędu z:

Zarządzeniem Nr 61/2014 Burmistrza Gminy Sułkowice z dnia 12 czerwca 2014 r. w sprawie rozstrzygnięcia o sposobie rozpatrzenia uwag złożonych do wyłożonej do publicznego wglądu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Gminie Sułkowice dla obszaru wsi Harbutowice - jej granicach administracyjnych wraz prognozą oddziaływania na środowisko.