Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Lipiec w przedszkolu nr 3 w Sułkowicach Drukuj Email
wtorek, 22 lipca 2014 10:38, odsłon: 485

wak przedszkoleWakacje przedszkolaków

Nie wszyscy rodzice mogą podczas lata mieć urlopy. Część z nich nie dość, że musi pracować, to nie ma nikogo, kto mógłby się zaopiekować dzieckiem podczas ich nieobecności. Są też i tacy, którzy mogliby zostawić dziecko w domu, ale wolą, by przez kilka godzin dziennie bawiło się ono z rówieśnikami w przedszkolu. Dla nich w lipcu dyżur wakacyjny pełni przedszkole nr 3 w Sułkowicach przy ul. Starowiejskiej. Z dyżuru korzysta 20 dzieci: 15 z przedszkoli samorządowych w Sułkowicach, 1 z przedszkola w Biertowicach i po 2 z przedszkoli w Krzywaczce i Rudniku.
W sierpniu dyżur wakacyjny będzie pełniło przedszkole nr 1 przy ul. 11 Listopada w Sułkowicach.

(awz)