Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)



W internecie na żywo, pod patronatem Klamry Drukuj Email
czwartek, 11 września 2014 14:54, odsłon: 500

Teatr w Stodole Doroty Ruśkowskiej zagra spektakl "Terapia" w Wiedniu, centrum Polsko-Austriackiego Towarzystwa Kultury Takt, w sobotę 20 września. Wraz z zespołem teatru do Wiednia jedzie telewizja internetowa iTV Myślenice, która obiecuje relacje na żywo w internecie.

terapia

 

Centrum kultury Takt, to - jak poinformowała Dorota Ruśkowska - "miejsce skupiające i goszczące pierwsze nazwiska artystów z Polski. Dla nas to  wielki zaszczyt". A dla nas, w Sułkowicach to fakt bardzo bliski sercu, jako że właśnie "Terapię" zagrał Teatr w Stodole w naszym GOK-u charytatywnie, pomagając w zbieraniu pieniędzy na operację Kacpra.

Chociaż i Teatr w Stodole i iTV Myślenice organizacyjnie przynależą do centrum powiatu, to obydwie te instytucje są nam bardzo bliskie i obecne często ciałem, a także duchem w naszej gminie. Dlatego trzymamy mocno kciuki za powodzenie spektaklu i relacji. A ponadto mogę powtórzyć za Dorotą Ruśkowską, że to dla nas zaszczyt - dla nas, czyli dla zespołu Gazety Gminnej "Klamry", że zostaliśmy poproszeni o patronat medialny również na tym wiedeńskim wydarzeniu i że na plakacie figuruje nasze logo.

(awz)