Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Dla bezpieczeństwa uczniów Drukuj Email
czwartek, 02 października 2014 11:22, odsłon: 423

miniaturaWidoczni na drodze

Szkoły podstawowe w naszej gminie od kilku lat biorą udział w akcji "Odblaskowa szkoła". Obejmuje ona pracę z uczniami - począwszy od sześciolatków - prowadzoną przez wychowawców, prelekcje przedstawicieli policji i straży miejskiej oraz ćwiczenia w terenie. Szkoły zaopatrzyły dzieci w kamizelki odblaskowe, a nauczyciele przestrzegają zasady, by korzystać z nich podczas wyjść na wycieczki. Uczulają także uczniów, by nosili kamizelki lub elementy odblaskowe także poza szkołą, zwłaszcza popołudniami i wieczorami, gdy widoczność jest bardzo ograniczona.

 

(red.)

 

Ćwiczenia w terenie Odblaskowej szkoły podstawowej w Sułkowicach sfilmowała telewizja internetowa iTV Myślenice

film na itv