Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Ostrzeżenie hydrologiczne Drukuj Email
piątek, 25 września 2015 12:54, odsłon: 417

Ostrzeżenie o możliwości wezbrania wód z przekroczeniem stanów ostrzegawczych

Stopień zagrożenia: 2

 

Biuro: Biuro Prognoz Hydrologicznych Oddziału IMGW-PIB w Krakowie

Obszar: Województwo małopolskie - Zlewnie: Skawy, Raby, Dunajca, Ropy

Ważność: od 2015-09-25 10:30:00 do 2015-09-27 08:00:00

Przebieg: W związku z występującymi oraz nadal prognozowanymi opadami deszczu o charakterze ciągłym i konwekcyjnym, w zlewniach: Skawy, Raby, Dunajca i Ropy, a także na mniejszych bezpośrednich dopływach Wisły na terenie województwa oraz w zlewniach zurbanizowanych, spodziewane są wzrosty poziomu wody (miejscami gwałtowne) do strefy stanów średnich oraz do dolnej części strefy stanów wysokich, lokalnie z możliwością przekroczenia stanów ostrzegawczych. Punktowo, na mniejszych rzekach, w miejscu wystąpienia silnych opadów burzowych połączonych z opadem jednostajnym, istnieje możliwość przekroczenia stanów alarmowych.
Prawdopodobieństwo: 70%

Uwagi: W sytuacji istotnych zmian w czasie lub przebiegu zjawiska, Informacja może ulec zmianie.

Czas wydania: 2015-09-25 10:15:00