Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)



Uchwała Nr XLIII/256/2017 Rady Miejskiej w Sułkowicach z dnia 27 listopada 2017 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty oraz wysokości stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi odbieranymi od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują miesz Drukuj Email
piątek, 29 grudnia 2017 13:01, odsłon: 57

Uchwała Nr XLIII/256/2017

Rady Miejskiej w Sułkowicach

z dnia 27 listopada 2017 r.

 

w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty oraz wysokości stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi odbieranymi od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, na terenie gminy Sułkowice

 

Pobierz dokument w formacie PDF