Wybory samorządowe 2018

wybory avatar

Pracodawca szuka właśnie Ciebie! Drukuj Email
czwartek, 30 sierpnia 2018 11:39, odsłon: 712

loga unijne  biuro wsparcia m

Pracodawca szuka właśnie Ciebie!

Zapraszamy do projektu niepracujących mieszkańców powiatu myślenickiego:

a) osoby powyżej 50. roku życia,

b) osoby powyżej 30. roku życia, które są:

• długotrwale bezrobotne, z niepełnosprawnościami, osoby o niskich kwalifikacjach, kobietami

Oferujemy bezpłatne pośrednictwo pracy, wsparcie doradcy klienta i trenera zatrudnienia wspieranego oraz:

1. 3-miesięczny staż –przygotowanie zawodowe w wybranych instytucjach wraz z wypłatą stypendium stażowego ok.1000 zł netto za każdy miesiąc;

2. 100-godzinny kurs Opiekun osób starszych wraz z egzaminem na certyfikat siostra PCK lub inne szkolenia (np. prawo jazdy, komputerowe, językowe, spawania), które zakończą się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje lub dającym uprawnienia do wykonywania pracy wraz z wypłatą stypendium stażowego ok. 6,50 zł netto za każdą godzinę szkolenia, a także wsparcie dodatkowe w postaci:

zwrot kosztów przejazdu na wsparcie;

zwrot kosztów opieki nad osobami zależnymi (starszymi, chorymi lub dziećmi do lat 7).

Zapraszamy do kontaktu: Myślenickie Biuro Wsparcia, ul. Piłsudskiego 10, czynne w godzinach: pon-śr-pt 08.00-11.00, wt-czw 13.00-16.00, tel. 720 664 865, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.