Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Wykwalifikowani opiekunowie i wolontariusze poszukiwani Drukuj Email
czwartek, 30 sierpnia 2018 13:59, odsłon: 365

Małopolski Tele-Anioł szuka opiekunów

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze opiekunów osób niesamodzielnych oraz wolontariuszy w ramach projektu „Małopolski Tele-Anioł”. Chodzi przede wszystkim o tych, którzy mają kwalifikacje do wykonywania jednego z poniższych zawodów: opiekun środowiskowy, asystent osoby niesamodzielnej, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny czy opiekun kwalifikowany w domu pomocy społecznej.

 

Z osobami, które podejmą współpracę, zostanie podpisana umowa na świadczenie usług opiekuńczych w ramach projektu Małopolski Tele-Anioł. Do współpracy przy projekcie Tele-Anioła poszukiwane są także osoby, które nie posiadają wykształcenia medycznego, ale chcą poświęcić swój czas i nieść pomoc seniorom, osobom niesamodzielnych i niepełnosprawnym w codziennych czynnościach.

Więcej informacji znajduje się na stronie UMWM, pod poniższym linkiem: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/zdrowie/malopolski-teleaniol-szuka-opiekunow