Wybory samorządowe 2018

czwartek, 06 września 2018 12:50, odsłon: 471

Nowy program OPS-u dla Seniorów

ops logo mini

nasz senior logoOd 10 do 21 września zapraszamy do zglaszania się chętnych do udziału
w projekcie „Nasz
Senior”
a także tych, którzy chcą wziąć udział tylko
„Święcie Seniora".

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Od 10 września 2018 r. rusza rekrutacja do projektu socjalnego „Nasz Senior”, realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułkowicach. Korzystając z doświadczeń z ubiegłego roku i realizacji projektu pt. „Koło seniora”, także i w tym planujemy zorganizować zajęcia, które cieszyły się wśród uczestników największym powodzeniem, a więc zajęcia plastyczne i kulinarne. Organizowane będą również inne zajęcia tematyczne, zaproponowane przez uczestników projektu i dostosowane do ich zainteresowań czy potrzeb.

Projekt przeznaczony jest dla osób w wieku 60 + z terenu gminy Sułkowice. Rozpocznie się od planowanego na październik spotkania integracyjnego pt. „Święto Seniora”.

Projekt realizowany będzie w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Sułkowicach przy ul. Sportowej 45 w godzinach popołudniowych.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do złożenia „Deklaracji udziału w projekcie” w Ośrodku Pomocy Społecznej w Sułkowicach od 10 do 21 września w godz. 700 do 1500, pokój nr 2.

Dodatkowe informacje o projekcie można uzyskać pod nr tel. 12 272 50 20 wew. 25.

Do 21 września prosimy również Seniorów zainteresowanych wyłącznie udziałem w spotkaniu integracyjnym pt. „Święto Seniora” o zapisy w Ośrodku pok. nr 2 lub telefonicznie 12 272 50 20 wew. 25.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń.

Józefa Bernecka
dyrektor OPS w Sułkowicach