Wybory samorządowe 2018

wybory avatar

przyjmowane są w Urzędzie Miejskim w Sułkowicach, Rynek 1 w pokoju nr 225,

w dniach i godzinach pracy Urzędu Miejskiego

do 21 września 2018 r do godz. 14.30.

o miejscu i terminie zgłaszania kandydatów
na członków obwodowych komisji wyborczych
ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie
oraz ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie
w wyborach do rad gmin, rad powiatów,  sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy
oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast,
zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Informujemy, że zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych  w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic  m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. przyjmowane są w siedzibie Urzędu Miejskiego w Sułkowicach, Rynek 1 w pokoju nr 225, w dniach i godzinach pracy Urzędu.

Termin zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych upływa  w dniu 21 września 2018 r. (piątek). W tym dniu Urząd Miejski w Sułkowicach czynny jest do godz. 14.30.

Sposób zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych określa uchwała Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 13 sierpnia 2018 r.  w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie oraz ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie, wzoru zgłoszenia oraz zasad powoływania tych komisji, w tym trybu przeprowadzania losowania, w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.