Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

Wybory samorządowe 2018

wybory avatar

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)„Od Serca” – I miejsce wśród gazetek parafialnych Drukuj Email
czwartek, 27 września 2018 10:43, odsłon: 367

Najlepsza gazetka parafialna jest w Sułkowicach

od_serca W IV Archidiecezjalnym Konkursie Gazetek Parafialnych im. ks. Tadeusza Juchasa zespół redakcyjny „Od Serca” zajął pierwsze miejsce, a sama gazetka otrzymała tytuł najlepszego czasopisma. Jest ono wydawane przez wiernych z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sułkowicach.

 

Spotkanie finałowe odbyło się 22 września 2018 r. w Ludźmierzu. Listę laureatów otwiera zespół redakcyjny gazetki "Od Serca". II miejsce przypadło redakcji gazetki "Głos Świętojański" z parafii św. Jana Chrzciciela w Krakowie. Dwa równorzędne III miejsca zajęły redakcje pism "Echo Tenczyna" z parafii w Tenczynie i "Echo naszej swoszowickiej parafii" z parafii Opatrzności Bożej w Krakowie-Swoszowicach.

Nagrody odebrały reprezentantki redakcji Alicja Sak i Mieczysława Sroka z towarzyszeniem kleryka Michała Woźniaka.

Więcej o konkursie można przeczytać pod linkiem: https://krakow.gosc.pl/doc/5044418.Od-Serca-najlepsza-gazetka

Od serca serdecznie gratulujemy sukcesu całemu zespołowi redakcyjnemu.

jgk