Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)VI Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Sułkowic Drukuj Email
piątek, 12 października 2018 13:00, odsłon: 242

Dla pływającej młodzieży z gminy Sułkowice

basen_m VI zawody pływackie o Puchar Burmistrza Sułkowic zostały rozegrane 7 października na krytej pływalni Aquarius w Myślenicach.

Brało w nich udział 53 uczestników - dzieci i młodzieży z terenu Gminy Sułkowice i jest to nowy rekord tych zawodów.

 

Najmłodsza zawodniczka miała zaledwie 4 lata. Każdy uczestnik zawodów otrzymał okolicznościowy medal, dyplom oraz nagrodę, natomiast zwycięzcy Puchar Burmistrza Sułkowic z rok Piotra Pułki. Puchary Andrzeja Pułki trafiły do rąk najmłodszych zawodników.

„Oprócz rywalizacji była też świetna zabawa. Cieszę się że dzieciaki z naszej Gminy uczą się i lubią pływać. Jeszcze raz wszystkim gratuluję i do zobaczenia za rok. Mam nadzieję, że wszystkim się podobało.” – mówi organizator zawodów Andrzej Pułka.

jgk

fot. z arch. KS Delfin