Wybory samorządowe 2018

II sesja Rady Miejskiej w Sułkowicach – 27.11.2018 r. Drukuj Email
czwartek, 29 listopada 2018 09:36, odsłon: 586

Wybór poszczególnych komisji

sesja_2 Na II sesji Rady Miejskiej nowej kadencji 2018-2023 wybrano przewodniczących i członków poszczególnych komisji do realizacji określonych zadań.

Składy poszczególnych komisji:

Komisja Rewizyjna – Teresa Francuziak – przewodnicząca, Zbigniew Zając, Artur Konieczkowicz, Kamil Żądło i Kazimierz Król.

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji – Kamil Żądło – przewodniczący, Teresa Francuziak, Zbigniew Zając, Artur Konieczkowicz, Kazimierz Król.

Komisja Budżetu i Finansów – Urszula Surowiec - przewodnicząca, Teresa Francuziak, Waldemar Wolski, Piotr Sroka, Kazimierz Król.

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki – Artur Konieczkowicz – przewodniczący, Waldemar Wolski, Maciej Ziembla, Urszula Surowiec, Piotr Sroka.

Komisja Spraw Społecznych i Socjalnych – Zbigniew Zając – przewodniczący, Adam Bargieł, Izabela Starowicz, Janusz Starzec, Piotr Oliwa.

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Środowiska – Piotr Falc – przewodniczący, Maciej Ziembla, Kamil Żądło, Zbigniew Mielecki, Janusz Starzec.

Komisja Bezpieczeństwa Publicznego – Izabela Starowicz – przewodnicząca, Adam Bargieł, Piotr Falc, Zbigniew Mielecki, Piotr Oliwa.

Komisja Organizacyjna składa się natomiast z przewodniczącego Rady Miejskiej Waldemara Wolskiego, wiceprzewodniczących Adama Bargła i Izabeli Starowicz oraz z przewodniczących poszczególnych komisji.

jgk