Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)II Turniej o Puchar Komendanta Gminnego ZOSP RP w Sułkowicach Drukuj Email
poniedziałek, 03 grudnia 2018 10:45, odsłon: 545

turniej_osp

Puchar zostaje w Sułkowicach 

1 grudnia 2018 roku na Hali Szkoły Podstawowej Nr 2 został rozegrany II Turniej o (przechodni) Puchar Komendanta Gminnego ZOSP RP w Sułkowicach. W turnieju wzięły udział wszystkie 6 jednostek OSP z terenu Gminy Sułkowice. Turniej rozegrano systemem „każdy – z każdym”. Rywalizacja była wyrównana, każda z drużyn poczuła smak zwycięstwa i porażki. Najlepszą drużyną na końcu rywalizacji okazała się jednostka OSP ze Sułkowic, drugie zajęła drużyna OSP Sułkowice – Kuźnia a trzecie OSP Biertowice. Kolejne miejsca zajęli druhowie z Rudnika, Harbutowic i Krzywaczki.

 Puchar i dyplomy na zakończenie rywalizacji wręczył Burmistrz – Artur Grabczyk oraz Komendant Gminny – Rafał Kurek, którzy podziękowali za sportowe zmagania oraz trud i wysiłek wkładany na co dzień w działania ratowniczo – gaśnicze i niesienie pomocy potrzebującym.
Strażacy składają podziękowania dyrektorowi szkoły - Panu Marcelemu Pacutowi za udostepnienie hali oraz sędziemu Januszowi Tyrawie za sprawne przeprowadzenie zawodów.


Jakub Światłoń

fot. Monika Widlarz, Jakub Światłoń