Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

Wybory samorządowe 2018

wybory avatar

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)II Turniej o Puchar Komendanta Gminnego ZOSP RP w Sułkowicach Drukuj Email
poniedziałek, 03 grudnia 2018 10:45, odsłon: 498

turniej_osp

Puchar zostaje w Sułkowicach 

1 grudnia 2018 roku na Hali Szkoły Podstawowej Nr 2 został rozegrany II Turniej o (przechodni) Puchar Komendanta Gminnego ZOSP RP w Sułkowicach. W turnieju wzięły udział wszystkie 6 jednostek OSP z terenu Gminy Sułkowice. Turniej rozegrano systemem „każdy – z każdym”. Rywalizacja była wyrównana, każda z drużyn poczuła smak zwycięstwa i porażki. Najlepszą drużyną na końcu rywalizacji okazała się jednostka OSP ze Sułkowic, drugie zajęła drużyna OSP Sułkowice – Kuźnia a trzecie OSP Biertowice. Kolejne miejsca zajęli druhowie z Rudnika, Harbutowic i Krzywaczki.

 Puchar i dyplomy na zakończenie rywalizacji wręczył Burmistrz – Artur Grabczyk oraz Komendant Gminny – Rafał Kurek, którzy podziękowali za sportowe zmagania oraz trud i wysiłek wkładany na co dzień w działania ratowniczo – gaśnicze i niesienie pomocy potrzebującym.
Strażacy składają podziękowania dyrektorowi szkoły - Panu Marcelemu Pacutowi za udostepnienie hali oraz sędziemu Januszowi Tyrawie za sprawne przeprowadzenie zawodów.


Jakub Światłoń

fot. Monika Widlarz, Jakub Światłoń