Ferie w Świetlicy Środowiskowej Drukuj Email
środa, 02 stycznia 2019 09:16, odsłon: 416

Ruszyły zapisy

akcja_zima_m Świetlica Środowiskowa w Sułkowicach wraz z filiami we wszystkich miejscowościach gminy organizować będzie profesjonalne zajęcia dla dzieci i młodzieży z Gminy Sułkowice.

Termin: 14.01.2019 r. do 25.01.2019 r. Zajęcia odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00. Uwaga! Należy wypełnić wszystkie cztery podane poniżej karty.

W programie:

- bloki zajęć rekreacyjnych i sportowych;

- zajęcia świetlicowe (gry stolikowe, zabawy logiczne, quizy, plenery malarskie);

- grupowe zajęcia tematyczne rozwijające wyobraźnię i sprawność manualną;

- wyjazdy na basen;

- wycieczki autokarowe;

- konkursy i współzawodnictwo sportowe;

- różne inne atrakcje według pomysłów dzieci

Zapisy:

W sekretariacie każdej szkoły znajdują się karty kwalifikacyjne, które należy wypełnić i zwrócić w szkole lub bezpośrednio u pań wychowawczyń świetlic. Należy to zrobić najpóźniej do 8 stycznia 2019 roku. Ze względu na konieczność zapewnienia właściwej liczby opiekunów karty należy złożyć we wskazanym wyżej terminie. Dzieci, które przyjdą z kartami dopiero na pierwsze zajęcia, mogą nie być przyjęte z powodu braku miejsc.

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu (12) 272-50-50 w godz. 8:00 do 16:00.

Do pobrania, uzupełnienia i podpisania 4 karty:

Karta zgłoszenia

Regulaminy wycieczek