APEL BURMISTRZA Drukuj Email
poniedziałek, 28 stycznia 2019 17:52, odsłon: 1492

Szanowni Mieszkańcy i Goście!

Jestem oburzony wandalizmem, jaki dokonuje się w publicznych toaletach mieszczących się przy kościele w Sułkowicach.

Apeluję do wszystkich Mieszkańców i Gości, aby z rozwagą i należytą kulturą korzystać z udostępnionych obiektów publicznych.

Nie bądźmy obojętni wobec aktów wandalizmu i będąc świadkami takich dewastacji zgłaszajmy to bezpośrednio na policję.

Informuję, że wobec sprawców zostaną wyciągnięte konsekwencje, a dzięki zamontowaniu rozszerzonego monitoringu, będzie możliwość ich bezwzględnego ukarania.

W związku z powtarzającą się sytuacją niszczenia publicznych toalet,  będą one czynne przez cały tydzień w godz. 7:00 - 19:00.

Pamiętajmy o tym, że potrzeb w naszej gminie jest wiele, wybudowanie toalet było bardzo kosztowne, a wszelkie naprawy będące skutkiem bezmyślnego zachowania wandali będą ograniczać nasz wspólny budżet.

Artur Grabczyk
Burmistrz