Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Szkolenie dla Grantobiorców Drukuj Email
środa, 13 lutego 2019 11:36, odsłon: 302

lgd granty Lokalna Grupa Działania „Między Dalinem i Gościbią” zaprasza na spotkania szkoleniowo-informacyjne dla Grantobiorców,  którzy w roku 2018 złożyli wniosek o powierzenie grantu oraz których wnioski zostały wybrane do dofinansowania. W czasie spotkania przedstawione zostaną informacje na temat procesu realizacji wniosków o powierzenie grantów oraz ich rozliczenia.

 Spotkania odbędą się w terminach:

- 20.02.2019r. (środa) o godz. 17.30 w Biurze LGD w Myślenicach (ul. Słowackiego 28)

- 20.03.2019r. (środa) o godz. 17.30 w Sułkowicach (Rynek 6)

- 27.03.2019r. (środa) o godz. 17.30 w Biurze LGD w Myślenicach (ul. Słowackiego 28) 

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest wypełnienie formularza i przesłanie jego skanu wraz z podpisem na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczenie bezpośrednio do Biura LGD w Myślenicach (ul. Słowackiego 28).

 

Tekst i grafika LGD „Między Dalniem i Gościbią”

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

granty informacja