Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Szkolenie dla Grantobiorców Drukuj Email
środa, 13 lutego 2019 11:36, odsłon: 261

lgd granty Lokalna Grupa Działania „Między Dalinem i Gościbią” zaprasza na spotkania szkoleniowo-informacyjne dla Grantobiorców,  którzy w roku 2018 złożyli wniosek o powierzenie grantu oraz których wnioski zostały wybrane do dofinansowania. W czasie spotkania przedstawione zostaną informacje na temat procesu realizacji wniosków o powierzenie grantów oraz ich rozliczenia.

 Spotkania odbędą się w terminach:

- 20.02.2019r. (środa) o godz. 17.30 w Biurze LGD w Myślenicach (ul. Słowackiego 28)

- 20.03.2019r. (środa) o godz. 17.30 w Sułkowicach (Rynek 6)

- 27.03.2019r. (środa) o godz. 17.30 w Biurze LGD w Myślenicach (ul. Słowackiego 28) 

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest wypełnienie formularza i przesłanie jego skanu wraz z podpisem na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczenie bezpośrednio do Biura LGD w Myślenicach (ul. Słowackiego 28).

 

Tekst i grafika LGD „Między Dalniem i Gościbią”

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

granty informacja