Wybory do Izby Rolniczej

Klub Sportowy „Kuźnia Tańca" zaprasza na darmowe zajęcia! Drukuj Email
czwartek, 28 lutego 2019 09:41, odsłon: 271

Klub Sportowy „Kuźnia Tańca" serdecznie zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Sułkowice do wzięcia udziału w darmowych zajęciach tanecznych i zajęciach fitness. „Kuźnia Tańca" otrzymała dotację z Gminy Sułkowice na dwa projekty.

Projekt „Ogarnij to i tańcz" jest przeznaczony dla osób w wieku 7-18 lat i zakłada szereg zajęć tanecznych oraz zajęcia gimnastyki sportowej. Dzieci i młodzież zainteresowane zajęciami prosimy zgłaszać chęć udziału pod nr tel. 790 772 776.

Projekt „Taniec łączy pokolenia" przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia, a górnej granicy wiekowej nie ma. Tak więc z zajęć tanecznych i zajęć fitness projektu „Taniec łączy pokolenia" może skorzystać każdy dorosły mieszkaniec Gminy Sułkowice. Zainteresowane dorosłe osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 788 341 573.

Zapraszamy do tańca z „Kuźnią Tańca"!