Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Numeracja porządkowa budynków Drukuj Email
poniedziałek, 04 marca 2019 16:13, odsłon: 498

numer budynkuUrząd Miejski w Sułkowicach uprzejmie przypomina, że na podstawie art. 47b ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne właściciele  nieruchomości  zabudowanych  lub  inne  podmioty uwidocznione  w ewidencji  gruntów  i budynków,  które  takimi  nieruchomościami  władają, mają obowiązek umieszczenia w widocznym miejscu na ścianie frontowej  budynku  tabliczki  z numerem porządkowym. 

Na tabliczce, oprócz numeru porządkowego zamieszcza się również nazwę ulicy, a w miejscowościach bez ulic nazwę miejscowości. Pamiętajmy o tym, aby oznakować swoje domy, to zdecydowanie ułatwi również pracę Urzędowi Pocztowemu, firmom kurierskim, bądź osobom które chcą do nas dotrzeć.