Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Gminny Dzień Kobiet w SOK Drukuj Email
poniedziałek, 11 marca 2019 16:07, odsłon: 230

sok dzien kobiet Człowieczy los - recital utworów Anny German

W sobotę 9 marca 2019 r., z Okazji Dnia Kobiet, w Sułkowickim Ośrodku Kultury znana aktorka Teatru Rozrywki - Alona Szostak - zaśpiewała przy akompaniamencie Pani Leny Minkacz, utwory wspaniałej piosenkarki Anny German.

Co roku na początku marca, w Sułkowickim Ośrodku Kultury, organizowane jest wydarzenie z okazji Święta Kobiet. W tym roku był to bardzo udany i wzruszający recital utworów Anny German pt. Człowieczy los. Zanim znane utwory rozbrzmiały na dobre w sali widowiskowej SOK, Burmistrz Gminy Sułkowice Pan Artur Grabczyk oraz Pani Beata Szuba złożyli życzenia wszystkim obecnym na sali. Ciepłe słowa popłynęły zarówno w kierunku Pań, które swój dzień miały 8 marca jak i w stronę Panów, którzy świętują 10 marca. Każda z przybyłych Pań otrzymała również słodki upominek z miłym cytatem o kobietach. 

Trwająca niemal dwie godziny koncert spotkał się z wielkim uznaniem ze strony widowni. Wyśpiewane ze szczerą pasją i uczuciem utwory, pomiędzy którymi Alona Szostak snuła piękną, chwilami bardzo osobistą i wzruszającą, pełną anegdot opowieść o piosenkarce, zostały nagrodzone owacjami na stojąco. Oczywiście, jak to ma miejsce na prawdziwie udanych koncertach, nie obyło się bez bisu.

Nie kryjemy zadowolenia z tak udanego wydarzenia. Cieszymy się, że mury SOK-u odwiedzane są coraz częściej przez tak liczną i wspaniałą publiczność. Dziękujemy, że to właśnie z nami postanowiliście Państwo spędzić to sobotnie popołudnie.

Jeszcze raz składamy wszystkim Kobietom i Mężczyznom najszczersze życzenia. Wszystkiego najlepszego!

 

Tekst i zdjęcia: Sułkowicki Ośrodek Kultury