Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Gminny Dzień Kobiet w SOK Drukuj Email
poniedziałek, 11 marca 2019 16:07, odsłon: 281

sok dzien kobiet Człowieczy los - recital utworów Anny German

W sobotę 9 marca 2019 r., z Okazji Dnia Kobiet, w Sułkowickim Ośrodku Kultury znana aktorka Teatru Rozrywki - Alona Szostak - zaśpiewała przy akompaniamencie Pani Leny Minkacz, utwory wspaniałej piosenkarki Anny German.

Co roku na początku marca, w Sułkowickim Ośrodku Kultury, organizowane jest wydarzenie z okazji Święta Kobiet. W tym roku był to bardzo udany i wzruszający recital utworów Anny German pt. Człowieczy los. Zanim znane utwory rozbrzmiały na dobre w sali widowiskowej SOK, Burmistrz Gminy Sułkowice Pan Artur Grabczyk oraz Pani Beata Szuba złożyli życzenia wszystkim obecnym na sali. Ciepłe słowa popłynęły zarówno w kierunku Pań, które swój dzień miały 8 marca jak i w stronę Panów, którzy świętują 10 marca. Każda z przybyłych Pań otrzymała również słodki upominek z miłym cytatem o kobietach. 

Trwająca niemal dwie godziny koncert spotkał się z wielkim uznaniem ze strony widowni. Wyśpiewane ze szczerą pasją i uczuciem utwory, pomiędzy którymi Alona Szostak snuła piękną, chwilami bardzo osobistą i wzruszającą, pełną anegdot opowieść o piosenkarce, zostały nagrodzone owacjami na stojąco. Oczywiście, jak to ma miejsce na prawdziwie udanych koncertach, nie obyło się bez bisu.

Nie kryjemy zadowolenia z tak udanego wydarzenia. Cieszymy się, że mury SOK-u odwiedzane są coraz częściej przez tak liczną i wspaniałą publiczność. Dziękujemy, że to właśnie z nami postanowiliście Państwo spędzić to sobotnie popołudnie.

Jeszcze raz składamy wszystkim Kobietom i Mężczyznom najszczersze życzenia. Wszystkiego najlepszego!

 

Tekst i zdjęcia: Sułkowicki Ośrodek Kultury