Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Zajęcia z robotyki w SP 1 Drukuj Email
poniedziałek, 25 marca 2019 13:11, odsłon: 258

9Robotyka w SP 1 – czyli wspaniała przygoda z programowaniem

Od środy 20.03.2019r. chętni uczniowie z klas I – III SP 1 w Sułkowicach mogą korzystać z zajęć ROBOTYKI na terenie szkoły. Zajęcia, prowadzone przez instruktorów firmy „Super Bystrzak” są znakomitą formą rozwijania u dzieci kreatywności oraz logicznego myślenia. Uczą także współpracy w grupie i doskonalą sprawność manualną.  

Podczas godzinnych zajęć uczniowie konstruują i programują roboty, wykorzystując przy tym zaawansowane zestawy klocków. Entuzjazm, jaki wywołały wśród dzieci i rodziców, pokazowe warsztaty prowadzone w ubiegłym tygodniu sprawił, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wychowanków, wprowadziliśmy na stałe robotykę jako jedną z propozycji zajęć pozalekcyjnych zorganizowanych na terenie szkoły.