Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Intensywne opady deszczu Drukuj Email
środa, 22 maja 2019 07:27, odsłon: 17

Intensywne deszcze, wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych

Stopień zagrożenia: 3 (w 3-stopniowej skali)
Ważność: od 2019-05-22 12:00:00 do 2019-05-24 12:00:00
Przebieg:
W związku z prognozowanymi intensywnymi opadami deszczu (lokalnie także o charakterze burzowym), w zlewniach: Soły, Skawy, Raby, Dunajca, Ropy i na mniejszych bezpośrednich dopływach Wisły na terenie województwa, spodziewane są wzrosty poziomu wody w strefie stanów wysokich. Zostaną przekroczone kolejne stany ostrzegawcze, a w dalszej kolejności także stany alarmowe. Na Wiśle zostaną przekroczone stany ostrzegawcze.
Prawdopodobieństwo:
90%