Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Wybitni absolwenci roku szkolnego 2018/2019 z Gminy Sułkowice Drukuj Email
czwartek, 27 czerwca 2019 10:38, odsłon: 456

24Uroczystość wręczenia „Nagród Burmistrza Gminy Sułkowice dla Wybitnych Uczniów- PRIMUS INTER PARES” odbyła się w dniu 18 czerwca 2019 r. w Centrum Kultury w Harbutowicach. Burmistrz Artur Grabczyk w obecności dyrektorów, wychowawców i rodziców, nagrodził sześciu absolwentów szkół podstawowych oraz trzech absolwentów gimnazjów z terenu gminy Sułkowice. W tym roku po raz ostatni nagrodzeni zostali  absolwenci gimnazjów, ponieważ to już ostatni „rocznik”, który uczył się w gimnazjum.

Najwyższa średnia ocen, wzorowe zachowanie oraz dodatkowe osiągnięcia, takie jak wynik sprawdzianu ósmoklasistów lub egzaminu gimnazjalnego, sukcesy odniesione w konkursach, turniejach itp., frekwencja, praca społeczna na rzecz szkoły i środowiska były wyznacznikiem tego, kto w tym roku otrzyma nagrodę.

Oto Prymusi nagrodzeni przez burmistrza Artura Grabczyka:
Florian Czwartek ze Szkoły Podstawowej w Biertowicach,
Dawid Gaweł  ze Szkoły Podstawowej w Harbutowicach,
Aleksandra Pac ze Szkoły Podstawowej w Krzywaczce,
Łukasz Hudaszek ze Szkoły Podstawowej w Rudniku,
Natalia Malina ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułkowicach,
Oliwia Wołek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach,
Jakub Dusza z Gimnazjum w Krzywaczce,
Rafał Żmija z Gimnazjum w Rudniku,
Bartłomiej Mielecki z Gimnazjum w Sułkowicach.

Nagrody i gratulacje otrzymali także rodzice i wychowawcy uczniów.

Podczas rozdania nagród obecni byli również kierownik referatu oświaty, kultury i rekreacji Barbara Flaga oraz dyrektorzy szkół Renata Skrzeczek z ZPO w Biertowicach, Małgorzata Kisielewska z ZPO w Harbutowicach, Mirosław Chmiel z ZPO w Krzywaczce, Konrad Gomulak z ZPO w Rudniku, Krystyna Madejczyk z Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułkowicach oraz Marceli Pacut –Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach.

Wszystkim absolwentom gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych w nowych szkołach, w których będą kontynuowali naukę.