Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Wybitni absolwenci roku szkolnego 2018/2019 z Gminy Sułkowice Drukuj Email
czwartek, 27 czerwca 2019 10:38, odsłon: 679

24Uroczystość wręczenia „Nagród Burmistrza Gminy Sułkowice dla Wybitnych Uczniów- PRIMUS INTER PARES” odbyła się w dniu 18 czerwca 2019 r. w Centrum Kultury w Harbutowicach. Burmistrz Artur Grabczyk w obecności dyrektorów, wychowawców i rodziców, nagrodził sześciu absolwentów szkół podstawowych oraz trzech absolwentów gimnazjów z terenu gminy Sułkowice. W tym roku po raz ostatni nagrodzeni zostali  absolwenci gimnazjów, ponieważ to już ostatni „rocznik”, który uczył się w gimnazjum.

Najwyższa średnia ocen, wzorowe zachowanie oraz dodatkowe osiągnięcia, takie jak wynik sprawdzianu ósmoklasistów lub egzaminu gimnazjalnego, sukcesy odniesione w konkursach, turniejach itp., frekwencja, praca społeczna na rzecz szkoły i środowiska były wyznacznikiem tego, kto w tym roku otrzyma nagrodę.

Oto Prymusi nagrodzeni przez burmistrza Artura Grabczyka:
Florian Czwartek ze Szkoły Podstawowej w Biertowicach,
Dawid Gaweł  ze Szkoły Podstawowej w Harbutowicach,
Aleksandra Pac ze Szkoły Podstawowej w Krzywaczce,
Łukasz Hudaszek ze Szkoły Podstawowej w Rudniku,
Natalia Malina ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułkowicach,
Oliwia Wołek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach,
Jakub Dusza z Gimnazjum w Krzywaczce,
Rafał Żmija z Gimnazjum w Rudniku,
Bartłomiej Mielecki z Gimnazjum w Sułkowicach.

Nagrody i gratulacje otrzymali także rodzice i wychowawcy uczniów.

Podczas rozdania nagród obecni byli również kierownik referatu oświaty, kultury i rekreacji Barbara Flaga oraz dyrektorzy szkół Renata Skrzeczek z ZPO w Biertowicach, Małgorzata Kisielewska z ZPO w Harbutowicach, Mirosław Chmiel z ZPO w Krzywaczce, Konrad Gomulak z ZPO w Rudniku, Krystyna Madejczyk z Szkoły Podstawowej nr 1 w Sułkowicach oraz Marceli Pacut –Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach.

Wszystkim absolwentom gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych w nowych szkołach, w których będą kontynuowali naukę.