Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Spotkanie informacyjne dot. projektów "Kierunek Kariera" oraz "Nowy Start w Małopolsce" Drukuj Email
środa, 13 listopada 2019 12:49, odsłon: 2006

logo projektu nowy start w malopolsce„Kierunek Kariera” i „Nowy Start w Małopolsce” - doradztwo zawodowe i szkolenia

Wojewódzki Urząd Pracy oraz Burmistrz Gminy Sułkowice zapraszają na spotkanie informacyjne dot. projektów: "Kierunek Kariera" oraz " Nowy Start w Małopolsce".

Spotkanie odbędzie się 20 listopada br. o godzinie 16:00 w  Sali Samorządowej Urzędu Miejskiego w Sułkowicach, Rynek 6 (budynek Starej Szkoły).


• Chcesz nauczyć się języka, skończyć kurs prawa jazdy lub zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”, który adresowany jest do osób pracujących, które ukończyły 25 lat. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny.

• Natomiast jeśli wróciłeś do kraju, jesteś bez pracy i szukasz pomysłu na siebie to także mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Nowy Start w Małopolsce”, projekt adresowany jest do osób pozostających bez pracy, które ukończyły 30 lat.