Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)"Ameryka" w Krzywaczce Drukuj Email
piątek, 15 listopada 2019 15:13, odsłon: 2165

quadDruhowie OSP w Krzywaczce wraz z Burmistrzem i Sołtysem odebrali dziś nowego QUADA.

Pojazd amerykańskiej firmy Polaris udało się zakupić dzięki dofinansowaniu z WFOŚiGW w Krakowie, Starostwa Powiatowego w Myślenicach, Fundacji Orlen DAR SERCA oraz środkom własnym jednostki. Druhowie przeszli przeszkolenie z obsługi nowego pojazdu. Już niedługo pojazd zostanie zarejestrowany, ubezpieczony i włączony do podziału bojowego i będzie mógł być używany w czasie działań ratowniczych i poszukiwawczych.

logo www

W roku bieżącym w jednostce zadziało się wiele dobrego, wykonano m.in. plac apelowo-ćwiczebny, wyremontowano wieżę alarmową oraz zaplecze socjalne, w ostatnich dniach druhowie wykonali nowe szafki a dziś odebrano nowego quada.

 

Jakub Światłoń