Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Piłkarze Wisły Kraków w Rudniku Drukuj Email
poniedziałek, 25 listopada 2019 11:39, odsłon: 6666

proporce klubu sportowego wisla krakowSpotkanie z piłkarzami Wisły Kraków w Szkole Podstawowej w Rudniku

W piątek 22 listopada w Zespole Placówek Oświatowych w Rudniku odbyło się spotkanie uczniów z piłkarzami KS Wisła Kraków - Marcinem Grabowskim i Michałem Makiem. Uczestników oraz przybyłych gości przywitał dyrektor ZPO pan Konrad Gomulak.

W spotkaniu wziął udział również Burmistrz Gminy Sułkowice – pan Artur Grabczyk. Było to niezwykle emocjonujące wydarzenie dla uczniów, zobaczyć na żywo gwiazdy jednego z najpopularniejszych piłkarskich klubów w Polsce!
Podczas spotkania sportowcy opowiedzieli o swojej piłkarskiej karierze, treningach, diecie oraz pozycjach na których grają. Nie zabrakło również interesujących pytań najmłodszym m.in. o emocje, które towarzyszom sportowcom podczas wejścia na murawę oraz samej gry w ważnych meczach. Organizatorzy spotkania przygotowali konkursy z nagrodami, w których dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą o Klubie, a także umiejętnościami podbijania piłki. Na koniec każdy uczestnik otrzymał autograf.