Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Kiermasz świąteczny w PS nr 1 w Sułkowicach Drukuj Email
środa, 25 kwietnia 2012 08:26, odsłon: 720

miniatirkaW "podróż" po krajach Unii Europejskiej

W Niedzielę Palmową 1 kwietnia 2012 r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Sułkowicach odbył się kiermasz przedświąteczny połączony z występami artystycznymi dzieci poświęconymi "podróży" po krajach Unii Europejskiej.

Swoje zdolności aktorskie zaprezentowały maluszki z oddz. I i II. Przedstawiły one występ o Polsce, natomiast dzieci z oddziału integracyjnego przybliżyły nam Hiszpanię. Druga część występu odbyła się z udziałem dzieci z oddz. III i IV. Te zabrały nas w podróż do Włoch i po Francji. Wszystkie przebrane były w piękne stroje charakterystyczne dla danego kraju. Podczas całego spotkania obecni mieli możliwość zakupu świątecznych ozdób, stroików i ozdób, prac wykonywanych z udziałem dzieci, a także ciast dostarczonych przez rodziców.

Rodzice i krewni nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami za wspaniały występ. Całą imprezę można uznać za bardzo udaną. Goście dopisali, przybyli nie tylko rodzice, ale również babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie oraz starsze i młodsze rodzeństwo naszych przedszkolaków.

Wszystko to nie udałoby się tak wspaniale, gdyby nie wielkie zaangażowanie ze strony rodziców, którzy przygotowali ciasta, dostarczali materiały plastyczne do wykonywanych stroików, za co należą im się wielkie podziękowania. Również panie pracujące w przedszkolu włożyły wiele wysiłku w wykonanie ozdób świątecznych i przygotowanie dzieci do występów. Całą uroczystość sfilmował przedstawiciel "Studia Amadeusz" Jarosław Ziembla, któremu serdecznie dziękujemy.

 

Renata Krakowiak