Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Kolejny wyjazd maluchów do Krakowa Drukuj Email
środa, 13 czerwca 2012 15:06, odsłon: 511

 

Gwiazdkowej Niespodziance oraz przewodniczącej PZERiI Danucie Sołtys nie brakuje siły, werwy i pomysłów, by uszczęśliwiać dzieci z gminy Sułkowice. Ta akcja charytatywna tak upodobała sobie nasz region, że wkłada całe swoje siły, wolny czas, by wszystko pięknie się udało. Ledwo starsze dzieci przyjechały z wycieczki, a już ich młodsi koledzy również mogli całkowicie za darmo 4 czerwca 2012 r. pojechać do Mc Donald’s w M1, do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema, zjeść po drodze coś słodkiego, wypić soczek, a nawet zobaczyć, jak wygląda ręczna produkcja cukierków w firmie Ciuciu na ul. Gołębiej w Krakowie, w centrum Starego Miasta.

Nawet opiekunki nie mogły wyjść z podziwu, jak powstaje lizak, bądź cukierek w niespełna pół godziny. To bardzo ciekawe widowisko na długo zapadnie w pamięć dzieciakom, a smak słodyczy długo będzie mógł im towarzyszyć, ponieważ każde dziecko dostało od tej manufaktury po paczuszce łakoci.

 

JG