Kolejny wyjazd maluchów do Krakowa Drukuj Email
środa, 13 czerwca 2012 15:06, odsłon: 502

Gwiazdkowej Niespodziance oraz przewodniczącej PZERiI Danucie Sołtys nie brakuje siły, werwy i pomysłów, by uszczęśliwiać dzieci z gminy Sułkowice. Ta akcja charytatywna tak upodobała sobie nasz region, że wkłada całe swoje siły, wolny czas, by wszystko pięknie się udało. Ledwo starsze dzieci przyjechały z wycieczki, a już ich młodsi koledzy również mogli całkowicie za darmo 4 czerwca 2012 r. pojechać do Mc Donald’s w M1, do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema, zjeść po drodze coś słodkiego, wypić soczek, a nawet zobaczyć, jak wygląda ręczna produkcja cukierków w firmie Ciuciu na ul. Gołębiej w Krakowie, w centrum Starego Miasta.

Nawet opiekunki nie mogły wyjść z podziwu, jak powstaje lizak, bądź cukierek w niespełna pół godziny. To bardzo ciekawe widowisko na długo zapadnie w pamięć dzieciakom, a smak słodyczy długo będzie mógł im towarzyszyć, ponieważ każde dziecko dostało od tej manufaktury po paczuszce łakoci.

JG