Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Godne reprezentowanie Gminy i Powiatu na zawodach wojewódzkich Drukuj Email
poniedziałek, 25 czerwca 2012 11:02, odsłon: 833

Nagrody dla druhów OSP Sułkowice

Zwycięzcy druhowie spotkali się z burmistrzem 18 czerwca 2012 r., jego zastępcą i sekretarz oraz prezesem i komendantem OSP Sułkowice, by usłyszeć od nich gratulacje i podziękowania za promocję gminy Sułkowice oraz dbanie o dobre jej imię w województwie.

Za wysokie miejsce w zawodach OSP reprezentacja druhów z Sułkowic otrzymała od burmistrza Piotra Pułki nagrody w postaci oryginalnych piłek Euro 2012 oraz czapek kibica. Choć w Czarnym Dunajcu 2 czerwca 2012 r., gdzie odbywały się wojewódzkie zawody sportowo - pożarnicze, zajęli 6 miejsce, i gdzie musieli wykazać się innymi umiejętnościami niż piłkarze, to jednak sprawnością fizyczną, szybkim bieganiem i dobrą kondycją psychiczną nie odbiegają od piłkarzy euro.

W skład naszej drużyny, która reprezentowała w województwie cały powiat myślenicki, weszli: Józef Jończyk, Sławomir Sitarz, Krzysztof Kuchta, Szymon Latoń, Rafał Kurek, Wojciech Kuchta, Maciej Klus, Grzegorz Kowalczyk, Mirosław Sroka i Jan Klus.

JG