Zaproszenie na Dni Sułkowic 2012 Drukuj Email
środa, 27 czerwca 2012 14:51, odsłon: 2635

7 i 8 lipca 2012, stadion sportowy KS Gościbia
przy Gimnazjum w Sułkowicach, ul. Sportowa 51.

plakat m

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców i Gości na Dni Sułkowic 2012. Po raz kolejny organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Występy muzyczne, taneczne, wesołe miasteczko, konkursy z cennymi nagrodami, trzeci już turniej MEGA-piłkarzyków, degustacja potraw regionalnych serwowanych przez stowarzyszenia gospodyń to tylko część z nich.

Uczestnicy imprezy plenerowej w Sułkowicach w sobotę będą sobie mogli przypomnieć nieśmiertelne przeboje Abby w wykonaniu zespołu ABBBA Imitation oraz potańczyć do późnej nocy przy zespole Teksas, znanym już z tego, że potrafi rozruszać każdego. Do tego na niebie – jak co roku – rozbłysną sztuczne ognie. Gościnnie wystąpi rockowy zespół The Bastard z Myślenic.

Na niedzielę miasto oferuje m.in. koncert zespołu CZARNO CZARNI. Zespół zdobył sobie publiczność takimi przebojami jak „Nogi", czy „Trąbo-twist", wchodząc szturmem na polskie wesela i inne zabawy taneczne. W rytmie twista i rock and rolla na pewno każdy będzie się dobrze bawić, zwłaszcza, że zespół nagrał także płytę „Sułtani Swingu", na której znalazły się takie przeboje jak np. „Augustowskie noce", czy „Kasztany". Ostatnio z Anią Rusowicz nagrali singiel „Kwiat nienawiści", który bardzo podoba się publiczności.

Nie zabraknie lokalnych zespołów tanecznych – obchodzącego w tym roku jubileusz 70 – lecia istnienia Zespołu Pieśni i Tańca Elegia z Rudnika, wygrywającego liczne konkursy taneczne zespołu Retro, świetnych wokalistek lokalnych – rewelacyjnej grupy śpiewającej złożonej z nauczycielek Gimnazjum w Sułkowicach – Ekspresja oraz uzdolnionych uczennic Pauliny Rusek i Karoliny Boczkai. Zagra także zespół Iver z Krzywaczki i Romado z Sułkowic. Chór seniorów z Rudnika zaprezentuje coś na ludowo, a Orkiestra Dęta zrobi nam paparara.

Dodatkową atrakcją będą akrobacje powietrzne modeli samolotów.

Warto się do nas wybrać. Zapraszamy.

JG

Zareklamuj się na Dniach Gminy

Jeśli chcieliby Państwo zareklamować się na Dniach Gminy, mogą Państwo przekazać organizatorom bony, talony lub wejściówki z zakresu usług, jakie świadczy Państwa firma.  Zaoferowane usługi będą nagrodą w konkursach przeprowadzanych w trakcie trwania imprezy. Sponsorzy nagród będą ogłaszani na festynie, w Gazecie Gminnej Klamra oraz na stronie internetowej www.sulkowice.pl.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 12 273 20 75 (wew. 28).