Program wyrównywania różnic między regionami II Drukuj Email
wtorek, 07 sierpnia 2012 10:03, odsłon: 486

W związku z Uchwałą Rady Powiatu Myślenickiego Nr XXIV/198/2012 z dnia 02 sierpnia 2012 roku w sprawie wyrażenie woli przystąpienia przez Powiat Myślenicki do realizacji programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pod nazwą "Program wyrównywania różnic między regionami II" Zarząd Powiatu w Myślenicach zaprasza zainteresowane osoby i podmioty do udziału w w/w Programie.

Wnioski wraz załącznikami można składać do 22 sierpnia 2012r. w Wydziale Promocji i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Myślenicach, ul. Kazimierza Wielkiego 5, pok. 13, I p., tel.: 12 372 76 60.

W ramach Programu można uzyskać dofinansowanie na:

BENEFICJENT OBSZAR DZIAŁANIE
Zakłady opieki zdrowotnej oraz podmioty, które utworzyły i prowadzą placówki edukacyjne Obszar B - likwidacja barier architektonicznych w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i komunikowania Modernizacja łazienek, podjazdów itp. w zakładach opieki zdrowotnej lub placówkach edukacyjnych
Gminy, powiat, organizacje pozarządowe oraz spółdzielnie socjalne osób prawnych Obszar D - likwidacja barier transportowych Zakup lub przystosowanie pojazdów przeznaczonych do przewozu osób niepełnosprawnych

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Powiatu Myślenickiego