Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Program wyrównywania różnic między regionami II Drukuj Email
wtorek, 07 sierpnia 2012 10:03, odsłon: 516

W związku z Uchwałą Rady Powiatu Myślenickiego Nr XXIV/198/2012 z dnia 02 sierpnia 2012 roku w sprawie wyrażenie woli przystąpienia przez Powiat Myślenicki do realizacji programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pod nazwą "Program wyrównywania różnic między regionami II" Zarząd Powiatu w Myślenicach zaprasza zainteresowane osoby i podmioty do udziału w w/w Programie.

Wnioski wraz załącznikami można składać do 22 sierpnia 2012r. w Wydziale Promocji i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Myślenicach, ul. Kazimierza Wielkiego 5, pok. 13, I p., tel.: 12 372 76 60.

W ramach Programu można uzyskać dofinansowanie na:

BENEFICJENT OBSZAR DZIAŁANIE
Zakłady opieki zdrowotnej oraz podmioty, które utworzyły i prowadzą placówki edukacyjne Obszar B - likwidacja barier architektonicznych w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i komunikowania Modernizacja łazienek, podjazdów itp. w zakładach opieki zdrowotnej lub placówkach edukacyjnych
Gminy, powiat, organizacje pozarządowe oraz spółdzielnie socjalne osób prawnych Obszar D - likwidacja barier transportowych Zakup lub przystosowanie pojazdów przeznaczonych do przewozu osób niepełnosprawnych

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Powiatu Myślenickiego

 

http://www.myslenicki.pl/pl/content/view/2590/45/