Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Życzenia na rok szkolny 2012/2013 Drukuj Email
poniedziałek, 03 września 2012 08:57, odsłon: 451

Sułkowice, 1 września 2012r.

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Placówek Oświatowych

Drodzy Rodzice i Uczniowie

 

Minęły dwa miesiące wakacji. Dla jednych czas radosnych zabaw, wyjazdów. Dla innych czas wytężonej pracy. Ale dla wszystkich czas niezbędny do nabrania sił do wykonywania codziennych szkolnych obowiązków.

Na rozpoczynający się rok szkolny życzę Wam, by Wasz trud przyniósł bogate owoce.

Nauczycielom - sukcesów w pracy z uczniami, ich zaangażowania i ciekawości. Uczniom - aby Wasza ciekawość świata była rozwijana przez szkołę. Rodzicom - by dzieci zawsze chętnie wyruszały do szkoły i bezpiecznie wracały.


Piotr Pułka

Burmistrz