Świetlica Środowiskowa zaprasza ! Drukuj Email
wtorek, 04 września 2012 08:44, odsłon: 655

swietlica srodJak co roku, od 1 września 2012 r. Świetlica Środowiskowa organizuje profesjonalne zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia odbywają się we wszystkich miejscowościach gminy, tj. w Sułkowicach, Biertowicach, Harbutowicach, Krzywaczce i Rudniku, codziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach dostosowanych do rozkładu zajęć w szkole.

Jak zapisać dziecko na zajęcia: wystarczy pobrać ze strony internetowej świetlicy (lub u wychowawczyni świetlicy) kartę zgłoszenia i oddać do wychowawczyni świetlicy w danej miejscowości.

Co oferujemy :

1. Ciekawe i bezpieczne spędzenie wolnego czasu wśród koleżanek i kolegów pod czujnym okiem fachowego personelu.
  2. Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia.
  3. Planszowe gry strategiczne , rozwijające myślenie i wyobraźnię.
  4. Zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu i w salach gimnastycznych.
  5. Wspólną zabawę z innymi dziećmi, spacery, wyjazdy na basen, do kina, na wycieczki, udział w różnorodnych konkursach z nagrodami.
  6. Rozwój zainteresowań, zdobywanie wiedzy o otaczającym świecie, pogłębianie wiedzy szkolnej w zabawie.
  7. Pomoc w nauce, odrabianie zadań, wyrównywanie braków szkolnych, ćwiczenia reedukacyjne w zakresie czytania, pisania, małej motoryki oraz orientacji przestrzennej.

Uprzejmie informujemy, że jeżeli w Szkole Podstawowej w Sułkowicach zbierze się grupa uczniów klasy pierwszej kończących naukę o tej samej godzinie, jesteśmy gotowi odbierać dzieci ze szkoły i bezpiecznie doprowadzić do świetlicy pod opieką wychowawczyni.

Powyższe jest do uzgodnienia z rodzicami.

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 12 272-50-50

SERDECZNIE ZAPRASZAMY