Szkolenia zawodowe dla osób zatrudnionych w rolnictwie i leśnictwie Drukuj Email
piątek, 28 września 2012 10:12, odsłon: 534

ZAPROSZENIE

W związku z realizacją projektu współfinansowanego ze środków EFRROW w ramach PROW 2007-2013 w zakresie działania „Szkolenia zawodowe dla osób zatrudnionych w rolnictwie i leśnictwie”, wdrażanego przez Fundację Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach zaprasza na szkolenie: „Alternatywne źródła energii i ich zastosowanie” w dniach 08-09.10.2012 r. (poniedziałek, wtorek).

W pierwszym dniu szkolenia odbędą się wykłady na temat energii odnawialnej oraz źródeł finansowania w MODR Karniowice. W drugim dniu wyjazd studyjny do najciekawszych obiektów wykorzystujących odnawialne źródła energii: Laboratorium odnawialnych źródeł energii, Zespół Szkół Elektrycznych Nr 1 w Krakowie (instalacje solarne, pompy ciepła, siłownie wiatrowe, kotły), Gimnazjum w Sułkowicach (kolektory słoneczne, pompy ciepła).
Organizatorzy pokrywają wszelkie koszty organizacji szkolenia wraz z dojazdem na szkolenie, pełnym wyżywieniem i noclegiem.

Zapisy:

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Myślenicach,
ul. Jordana 4a, pok. 15, 20
tel/fax (12) 272-04-13
Więcej informacji na stronie www.modr.pl