Raport o realizacji zadań oświatowych w roku szkolnym 2011/2012 Drukuj Email
środa, 07 listopada 2012 10:59, odsłon: 2636

SprawozdaniePrzedstawiamy informację o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Sułkowice za poprzedni rok szkolny (2011/2012), w tym o wynikach sprawdzianu po szkole podstawowej i egzaminu gimnazjalnego.

Informacja niniejsza stanowi praktyczne kompendium wiedzy o aktualnym stanie gminnej oświaty. (czytaj więcej...)

Rozalia Oliwa

Wiceburmistrz

Zarządzenie nr 116/2012 w sprawie przedłożenia informacji o stanie realizacji zadań oświatowych organu prowadzącego za rok szkolny 2011/2012 wraz z wynikami sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego.

Załącznik - Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Sułkowice w roku szkolnym 2011/2012.

Załącznik do "Informacji o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Sułkowice w roku szkolnym 2011/2012" Artykuły z gazety "Klamra" .

Opracowanie to daje możliwość zapoznania się z zakresem zadań realizowanych zarówno przez organ prowadzący przy pomocy Urzędu Miejskiego, poszczególne jednostki oświatowe i Zespół Ekonomiki Oświaty.
Zakres przedstawionych danych pozwala na analizę porównawczą z materiałem przedstawianym w r. 2009, r. 2010 i r. 2011. (zakładka: oświata – zarządzenia Burmistrza).