Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym. Drukuj Email
piątek, 09 listopada 2012 22:08, odsłon: 1138

W Y K A Z

nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym.

Lp. Nr działki Powierzchnia działki Położenie i opis nieruchomości Nr Księgi wieczystej Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego Cena nieruchomości netto
1 działka 108/3 223 m2 nieruchomość zabudowana dwoma pawilonami handlowymi stanowiącymi własność dzierżawców, położona w Sułkowicach, przy ul. Ptasznica, w odległości ok. 20 m od drogi wojewódzkiej nr 956. Sprzedaż następuje w trybie bezprzetargowym, na rzecz dotychczasowych dzierżawców, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami. KR1Y/00028446/1 5MU, tj. teren zabudowy mieszkaniowej i usług 28 800 zł

 

Do wylicytowanej stawki zostanie doliczony 23% podatek VAT.

Niniejszy wykaz podlega ogłoszeniu w BIP-ie oraz na stronie internetowej UM, a także wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sułkowicach na okres 21 dni (art.35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami).

 

Sułkowice, dnia 09.11.2012 r.