Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym. Drukuj Email
środa, 21 listopada 2012 21:16, odsłon: 1647
WYKAZ
nieruchomości stanowiących własność Gminy Sułkowice, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym.
Lp. Nr działki Powierzchnia działki Położenie i opis nieruchomości Nr Księgi wieczystej Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego Cena nieruchomości
1 działka nr 175 3000 m2 przedmiotem zbycia są udziały w wysokości ½ części w prawie własności nieruchomości gruntowej, którą stanowi działka ewidencyjna nr 175, położona w Krzywaczce (droga częściowo utwardzona o nawierzchni żwirowej), położona w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego zespołu dworsko-parkowego, wjazd na działkę bezpośrednio z drogi krajowej nr 52 Kraków-Bielsko Biała. KR1Y/00055712/5 "KD" i "KGP" tereny tras komunikacyjnych oraz strefa "A", tj. ścisła ochrona konserwatorska 46.000 zł + 23% VAT
Niniejszy wykaz podlega ogłoszeniu w BIP-ie oraz na stronie internetowej UM, a także wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sułkowicach na okres 21 dni (art.35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami ).

 

Sułkowice, dnia 21.11.2012 r.