Wybory do Izby Rolniczej

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie gminy Sułkowice Drukuj Email
środa, 03 stycznia 2018 00:00, odsłon: 3338

Zgodnie z nowymi zasadami gospodarki odpadami wszyscy właściciele nieruchomości  mają obowiązek złożenia "Deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie gminy Sułkowice".

W deklaracji podajemy liczbę osób faktycznie mieszkających w naszym domu. Jeśli np. zameldowanych jest 5 osób, ale jedna np. wyjechała na dłużej za granicę lub na studia, zgłaszamy 4 osoby. Kiedy liczba faktycznie mieszkających osób się zmieni (zmaleje lub wzrośnie), trzeba będzie powtórnie złożyć deklarację z aktualnymi danymi.

Stawka za odbiór segregowanych odpadów wynosi 9 zł od osoby.

W blokach deklarację wypełnia właściciel bloku, tzn. spółdzielnia, która zapewne zwróci się do mieszkańców o przekazanie potrzebnych danych.

Uwaga:

Część F wypełniają własciciele nieruchomości zamieszkałych - osoby prywatne.

Część G dotyczy wyłącznie właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, czyli przedsiębiorców.

Druk deklaracji w formacie PDF:

Deklaracja