Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Ogłoszenie o wyniku naboru na stanowisko podinspektor ds. organizacyjno - prawnych Drukuj Email
wtorek, 18 lutego 2014 12:31, odsłon: 1498

Sułkowice, 17 lutego 2014 r.

Urząd Miejski w Sułkowicach
Rynek 1
32-440 Sułkowice

 

INFORMACJA O WYNIKU NABORU

na stanowisko

Podinspektor ds. organizacyjno - prawnych

 

 

             Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008 r. Nr 223, poz. 1458) informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko, wybrana została

 

Pani Anna Dobosz, zamieszkała w Palczy

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

         

Pani Anna Dobosz spełniła wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej i testu wykazała się odpowiednią wiedzą oraz znajomością zagadnień z zakresu proponowanego stanowiska. Ponadto posiada odpowiednie predyspozycje do wykonywania zadań na wskazanym stanowisku. Kwalifikacje i wiedza gwarantują rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków.

 

Burmistrz Gminy Sułkowice

Piotr Pułka