Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Wiosenne inwestycje ? parking w Harbutowicach i Krzywaczce Drukuj Email
czwartek, 14 kwietnia 2011 13:40, odsłon: 715

20110413PlaceParkingowe_mTrwają prace przy budowie placu parkingowego przy kościele w Harbutowicach. Już prawie połowa placu jest wyłożona ozdobną kostką brukową. Pracownicy mają nadzieję, że pogoda pozwoli dokończyć prace do świąt.

Przygotowanie placu pod parking w centrum Krzywaczki również jest w toku. Koparka równa teren i jest tworzony podkład pod wyłożenie kostki. Gdy tylko grupa gospodarcza ukończy prace w Harbutowicach, zajmie się modernizowaniem placu w Krzywaczce.

J.G.