Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)W internecie na żywo, pod patronatem Klamry Drukuj Email
czwartek, 11 września 2014 14:54, odsłon: 513

Teatr w Stodole Doroty Ruśkowskiej zagra spektakl "Terapia" w Wiedniu, centrum Polsko-Austriackiego Towarzystwa Kultury Takt, w sobotę 20 września. Wraz z zespołem teatru do Wiednia jedzie telewizja internetowa iTV Myślenice, która obiecuje relacje na żywo w internecie.

terapia

 

Centrum kultury Takt, to - jak poinformowała Dorota Ruśkowska - "miejsce skupiające i goszczące pierwsze nazwiska artystów z Polski. Dla nas to  wielki zaszczyt". A dla nas, w Sułkowicach to fakt bardzo bliski sercu, jako że właśnie "Terapię" zagrał Teatr w Stodole w naszym GOK-u charytatywnie, pomagając w zbieraniu pieniędzy na operację Kacpra.

Chociaż i Teatr w Stodole i iTV Myślenice organizacyjnie przynależą do centrum powiatu, to obydwie te instytucje są nam bardzo bliskie i obecne często ciałem, a także duchem w naszej gminie. Dlatego trzymamy mocno kciuki za powodzenie spektaklu i relacji. A ponadto mogę powtórzyć za Dorotą Ruśkowską, że to dla nas zaszczyt - dla nas, czyli dla zespołu Gazety Gminnej "Klamry", że zostaliśmy poproszeni o patronat medialny również na tym wiedeńskim wydarzeniu i że na plakacie figuruje nasze logo.

(awz)