Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Park Miniatur i Mini Zoo w Inwałdzie sponsorami na Dzień Dziecka. Drukuj Email
piątek, 15 kwietnia 2011 13:27, odsłon: 1378

logo_okm

Gwiazdkowa Niespodzianka znowu pomaga dzieciom z gminy Sułkowice.

Park Miniatur i Mini Zoo w Inwałdzie zostały sponsorami jednej z imprez z okazji Dnia Dziecka, który jest organizowany przez Gminę Sułkowice - Świetlicę Środowiskową, Danutę Sołtys z PZERiI przy współudziale Gwiazdkowej Niespodzianki z Grażyną Konieczną na czele.

Park rozrywki ufundował bezpłatne pięciogodzinne wejściówki dla ok. 45 dzieci wybranych z naszej gminy. Pojadą tam one 21 maja 2011 r. Wszystko to za sprawą Grażyny Koniecznej, której bliskie są sprawy dzieci potrzebujących. Ma ona niezwykłą siłę przebicia i przekonywania sponsorów do pomocy najmłodszym.

Atrakcje przewidziane dla grupy z Sułkowic to: zabawa w Zielonym Labiryncie (bez ograniczeń wiekowych), Dziecięca Karuzela (od 3 - 11 lat), kolejka elektryczna Farma (od 3 - 11 lat), 9 metrowa zjeżdżalnia (do 10 lat), zabawa w Małpim Gaju (do 7 lat) oraz dwukrotna przejażdżka na Piracie lub Kole Młyńskim lub Auto Scooterze. Mini Zoo (www.agrokucyk.pl) ufunduje natomiast przejazd Ciuchcią do ZOO wraz ze zwiedzaniem ZOO.

mini_zoo

Tydzień po majowym wyjeździe do Inwałdu (28 maja) w hali sportowej przy gimnazjum w Sułkowicach odbędzie się impreza z okazji Dnia Dziecka.

J.G.